Školy v přírodě, tábory

Nabízíme ubytování pro školy v přírodě, školní výlety a tábory. 
K dispozici je jídelna a malá společenská místnost, které se dají využít k výuce. Během špatného počasí pomůže děti uvnitř zabavit projektor. K objektu náleží velká zahrada. Pro děti jsou k dispozici fotbalové branky, basketbalový koš, volejbalová síť i ohniště, ale dá se využít i na jakékoli jiné hry.
 
 
 
Pro školy v přírodě zajišťujeme plnou penzi včetně pitného režimu a svačin. 
 
Ve spolupráci s naším partnerem jsme pro Vás sestavili balíček zajímavých sportovních aktivit. Pod dohledem odborného instruktora se děti seznámí s vodáckou abecedou, zastřílí si z luku a na laserové střelnici. Pro starší děti je připraveno několik stanovišť pro geo-caching. Aktivity probíhají v našem partnerském penzionu Bartošova pec vzdáleného 1,5 km od nás.
 
Mezi další zajímavé aktivity v našem okolí patří sjezd Jizery na raftech z Malé Skály do Dolánek, nebo jízda na koloběžkách (pro skupiny možnost zajištění přistavení koloběžek až k penzionu).
 
Okolí nabízí spoustu možností k pěším výletům. K nejčastějším patří návštěva zříceniny skalního hradu Frýdštejn (2,5 km), obce Malá Skála se skalním hradem Vranov (5 km) a návštěva historického Dlaskova statku v Dolánkách u Turnova (6 km). V neposlední řadě školy využívají výukových programů v Domě přírody.